Děkuji Vám za důvěru a krásná slova a těším se na naše příští setkání v RosMarině nebo při tvorbě Vaší osobní vonné kosmetiky.     

Lenka Menšíková

 

Vaše dojmy a názory

Radost, nadšení, hravost, přátelská atmosféra, sdílení , rady a porady o všem co nám leží na srdíčku a na co můžeme najít svůj voňavý „lék“. Tak vypadají schůzky s esenciálnímí oleji. Tentokrát jsme tvořili „Krásu po kapkách“ s lektorkou Lenkou Menšíkovou.

Šárka H. (Praha, workshop Krása po kapkách - tvorba pleťového oleje)

Krásné prostředí a úžasná péče! Moc doporučuji!Odcházela jsem odpočinutá a s pocitem krásné pleti.Skvělý pocit po masáži mi vydržel ještě dlouho poté.Velmi milá, jemná a příjemná žena, co s vámi udělá zázrak na těle i na duši. Děkuji.

Jana F. (Příbor)

Přijít do RosMariny a svěřit se vůním a péči rukou Lenky Menšíkové, jejímu jemnému a uklidňujícímu působení, to je dárek. Čas od času si ho věnuji, lépe by bylo, kdyby pravidelněji. 🙂 Zařadit tuto voňavou návštěvu do svých dnů pro mě znamená odjet na chvíli do oázy a dopřát své tváři, tělu i duši oblažující koupel. Osvěžená mohu radostně pokračovat na své cestě.

Lenka S. (Havířov)

Jsem opravdu móóoc ráda, že jsem se mohla zúčastnit! Příjemné prostředí, milé spoluúčastnice, zkušená, laskavá a vstřícná lektorka. Z toho všeho vyplývá, že ve výsledku mám pro sebe moc příjemný osobní pleťový olej, se kterým jsem velice spokojená a ještě k tomu navrch jsem mohla strávit svůj čas tak hezky!!! Díky všem zúčastněným i organizátorům!!!

Pavla H. (Praha, workshop na výrobu osobního pleťového oleje)

Bylo to krásné setkání. Všeobímající láskyplná inspirující energie. Děkuji

Šárka H. (Praha, workshop na výrobu osobního pleťového oleje)

Moc děkuji za fantastický zážitek plný příjemné vůně, příjemné hudby a hlavně za ruce, které jsou schopny tak uvolnit obličej. To vše dohromady mě uvolnilo celou, což se jen tak někomu nepovede... Čas strávený v salonu jsem si užila stejně jako pocit načerpání energie a prozářenou pleť po ošetření. V dnešní "zrychlené době" bývá "zrychlená" i péče v kosmetických salonech, což v RosMarině rozhodně nehrozí. Ráda se tam vrátím. RosMarina mě uvolní i nabije. 🙂

Jana K. (Lichnov)

Zde se i Vy můžete podělit o Vaše dojmy:

ooo