Přírodní kosmetika – vytvořte si svou vlastní


Je pátek odpoledne, sedíme v kruhu žen a čekají nás 4 hodiny společného tvoření. Nálada je unavená, přecejen je ten pátek, každý už toho má za ten týden dost. A navíc začínáme teorií, hodina povídání o kosmetice, možnostech, které máme, různých olejích a máslech, jejich výhodách a přednostech, o naší pleti a co by zvolilo 9 z 10 našich tváří, kdyby si mohly vybrat :). Krém z obchodu nebo ten vlastnoručně vytvořený? Ale je to jen asi hodinka, po které nás čeká báječné občerstvení ….. poděkování patří Lence, Veronice a Renátě.

A pak se do toho pomalu ale jistě pouštíme. Ženy si vytváří svůj první výrobek – pleťovou odličovací emulzi a obohatí ji vůní, která jeho/jejich krásu vyzdvihne, ale i pomůže s konkrétními problémy –  bude to Levandule, Rozmarýna, Geranium…? A energie a radost roste. Čarujeme, po kapkách tvoříme naši krásu, kterou o sebe budeme v příštích dnech pečovat. Už stačí jen protřepat a je hotovo 🙂

Druhým výrobkem je tělový krém. Opět mícháme, kapeme a provoníme a navíc!!!! Ty barvy!! Věděla jsem, že se to bude líbit, ale tohle je moment, kdy nemám moc možnost něco říct. Ženy mě nenechají, objevují radost ze společného tvoření a sdílení, jsou okouzlené konzistencí a možnostmi, které nám příroda dává. Opravdu používáme JEN přírodní produkty. Oleje, vodu, soli, minerály, esence. A nádherné obaly. O to větší potěšení a radost to je. Čarujeme a kouzlíme, abychom podpořili naše ženství, abychom si vytvořili OSOBNÍ, JEDINEČNOU a EXKLUZIVNÍ kosmetiku. Svou vůní a složením vyhovuje právě nám a příště může být zase o trošku jiná, stejně jako my….

Vytvoření vonné koupelové soli je jednoduchou a krásnou tečkou za dnešním večerem. I zde si můžeme hrát s barvami i účinky, ať už díky výběru soli nebo esenciálního oleje.

Radost zúčastněných je pro mě velkým hnacím motorem. A to, jak si tvorbu své vlastní kosmetiky užívají, mě samotnou velmi příjemně překvapilo. A nemyslete si, nešlo o žádné „biomatky“ apod. Jsou to velmi vzdělané ženy z různých oblastí a oborů, které začínají tušit nebo už dávno ví, že je potřeba se zamýšlet nejen nad tím, co jíme….

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA…. to je mým poselstvím. Nehledejme složitosti, kde nejsou. Nepodléhejme reklamě, která (re)klame a hledá, na co by nás tentokrát zase ulovila (po kolikáté už slibuje, že je ta nej…?) Podívejme se,  co má opravdovou a trvalou hodnotu. A hýčkejme se!

Vybírám pro vás to NEJLEPŠÍ A NEJJEDNODUŠŠÍ, co znám a stále hledám dál. A co to je? Ráda se s Vámi podělím, zorganizuji a uspořádám pro vás workshop – krásu po kapkách – tvorbu osobní, vonné, exkluzivní přírodní kosmetiky. Kontaktujte mě ZDE. Nebo se zúčastněte mých AKCÍ, ráda vás poznám. A na stránkách REFERENCE si můžete přečíst pár ohlasů.

Těším se na Vás

Lenka  Menšíková

One Comment

  • You should be a part of a contest for one of the highest quality websites on the internet. I am going to recommend this website! Nanci Patton Greenfield

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.