Jak používám ultrazvukovou špachtli bez změkčovadel?


A jak takové „změkčování“ bez změkčovadel, za pomoci esenciálních olejů Young Living a kosmetiky Karla Hádka u mě v RosMarině probíhá?

1. Čištění pletí je samozřejmostí. Pokud máte dostatek času a máte rádi teplo, začneme kompresí – teplé vonné obklady na pleť. Teplo uvolňuje pleť, otevírá póry, působí jako relaxant.

2. Na pleť nanesu směs panenských exkluzivních olejů s vonnými esencemi nebo masku, čistou, přírodní, vonící. S oleji i maskou neustále pracuji, pleť masíruji, hladím, vklepávám. Jemný dotek na naší pleti je velmi příjemný a pomáhá při zapracování výživných látek, vstřebání, pleť zpevňuje a už jen samotná masáž je očišťující – dochází k přirozenému odstranění odumřelých buněk. Maska i oleje se krásně vpije, pleť nabobtná, tedy „změkčí“.

3. Maska se vstřebala, není potřeba jí speciálně otírat, snad jen lehce, a můžeme začít s ultrazvukovou špachtlí. Obrázek k textu zde je sice vyumělkovaný, ale je na něm krásně vidět jak špachtle působí. Díky ultrazvukovým vibracím dojde k uvolňování nečistot a jejich vypuzení z pórů. 

4. Pleť je po pročištění nejen vyživená, ale i krásně hladká. Na závěr pleť opět ošetřím, uklidním, provoním svými nádhernými vůněmi. Ke všemu hraje hudba, ležíte si na pohodlném lehátku, relaxujete.

Tato péče je vhodná pro pórovitou pleť s tendencí se ucpávat, také pro pleť s akné ve formě“krupičky“. Pleť je potřeba si hýčkat. Čištění doporučuji v době, kdy vás nečeká nic, kde by se prášilo, nedoporučuji bezprostředně nanášet make-up, pudry aj. Naopak nechat doznít efekt čištění, hodně pít, jít spát, číst…

A i zde platí, že jednorázové čištění je příjemné a přínosné, ale kdo chce něco změnit, jedna návštěva nestačí… Proč si takhle neodpočinout častěji? Objednejte se ZDE obdarujte nebo se nechte obdarovat (viz Dárkové poukazy). 

Těším se na vaši návštěvu! 

Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.