Potíte se? 


Potíte se? A co Vaše děti? Přemýšlíte, jak to udělat, abyste si v parných dnech voněli a voněli jste také svému okolí? Ale zároveň se bojíte o své zdraví?

No, upřímně, já už jsem trochu „postižená“ a tak když někdo vezme spray a udělá takové to „cssssssssssssssssssssss, csssssssssssssssss“ do jednoho a druhého podpaží, zadržuji dech a klidím se. Říkám si, jak naše čichové buňky musí být tupené, když tohle denně sneseme.

Ale co teda můžeme udělat? Věděli jste, že kokosový olej přirozeně likviduje pachové složky? Proto je součástí častých přírodních deodorantů. Ve většině případů se přidává také škrob (má také blahodárné účinky na kůži) a esenciální olej, protože chceme vonět. To je výhoda domácí přípravy, protože si vyberete přesně tu vůni, která je vám milá. A nebo se zaměříte na vůně, které si s pachem také umí poradit. Jde zvolit pánskou, dětskou i dámskou verzi, můžete ji obměňovat. Často se přidává i jedlá soda, i když ta je zásaditá (oproti kůži) a tak bývá při větším množství důvodem, proč se „osypete“. Já ji používám v malém množství a ani dlouhodobě nemám problém. Ale jde to i bez, samozřejmě, můžete zkusit nahradit alove vera gelem.

A je hotovo. Dáte do skla, které dobře těsní (v teplých dnech a na cestách je důležité dobré těsnění víčka) a doporučuji i malé balení do kabelky. Jedná se o přírodní přípravek, takže je potřeba lehce obnovit v průběhu dne. Se složením se dá pohrát, pokud preferujete tužší konzistenci apod.

Ne, potit se nepřestanete, ale budete si vonět, krásně, zdravě a přirozeně. A můžete tuto péči dopřát s klidným srdcem i svým dětem.  Vybírejte kvalitní suroviny a esenciální oleje, které mohou přijít bezpečně na tělo. A pokud se rádi hýčkáte, věřte, že esence Young Living jsou to, co udělá z vašeho deodorantu šperk :). Dopřejte si ho, stojí to za to.

A pokud se bojíte napoprve samy, kontaktujte mě, ráda Vám pomůžu, ať už v mé RosMarině ve Frýdku-Místku, na workshopech v Praze nebo i kdekoliv jinde!

Krásný a voňavý nejen dnešní den!

 

3 Comments

  • Howdy! I just wish to give you a huge thumbs up for the excellent information you have right here on this post. I will be returning to your website for more soon. Issi Arman Fritzie

  • I was examining some of your blog posts on this website and I conceive this web site is rattling informative ! Retain posting . Gussi Berty Fox

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.