RosMarina je místem, kde získáte kompletní péči o pleť dekoltu a obličeje, o Vaše tělo i vlasy.

Využívám jen čistou, krásnou, bohatou přírodu. Používám vůně, esence terapeutické kvality a panenské rostlinné oleje. Používám dotyk. Vaše tváře budou růžové, mysl odpočatá, duše provoněná.
Budete se cítit krásná, protože jste krásná. Protože krása vychází z duše.

 Čištění pleti


Základní čištění pleti vonnou čistící emulzí je součástí každé péče o pleť

Komprese - teplé bylinné obklady s minerální solí pro otevření a vyživení pleti

Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí za použití pouze přírodní kosmetiky (viz Článek - Čistění pleti bez změkčovadel)

Jemný mátový peeling s esenciálními oleji

Péče o pleť - masáže pleti, hlavy a rukou 


Masáž dekoltu, krku a obličeje rostlinnými oleji s vlastní volbou esenciálního oleje - je součástí každé péče o pleť; má mnoho nádherných účinků, od přirozeného peelingu, prokrvení a tedy vyživení pleti a doplnění o vitamíny, zvýšení pružnosti pleti a dosažení hebkého efektu a v neposlední řadě je velmi uklidňující a nabíjející. A i „jen“ s použitím panenských olejů a čisté přírodní kosmetiky je účinek viditelný okamžitě. Je vhodná samostatně i jako součást dalších úkonů.

Vonné masky čistě rostlinného původu - vonné masky zapracuji do Vaší pleti v průběhu masáže, efekt je tak mnohem intenzivnější.

Mikromasáž očního okolí zklidňuje podráždění, je prevencí vzníku vrásek. Je možná jako samostatná péče i jako součást dalších úkonů.

Vonná masáž hlavy - je vhodné doplnění péče o pleť, umocňuje uvolnění a relaxaci, prokrví a vyživí vlasovou pokožku, pomáhá při exémech a snižuje tvorbu lupů; lze zvolit masáž bez i s použitím rostlinných a  vonných olejů.

Masáž rukou - je vhodné doplnění péče o pleť, umocňuje uvolnění a relaxaci, vyživí a zjemní pokožku rukou, posiluje nehty

 

Úpravy a barvení


Úprava a barvení obočí, barvení řas - zde se bez trochy té chemie neobejdu, ale jinak to s požadavkem na dlouhodobý efekt opravdu nejde...

Depilace cukrovou pastou


Šetrná, bez syntetických přídavků, méně bolestivá, jelikož se chloupky vytrhávají po směru růstu. Je vhodná  pro obličej, podpaží, intimní partie a paže. Kůže po depilaci ošetřuji a dezinfikuji esenciálními oleji, čímž se urychlí zklidnění pleti

Líbí se vám služby RosMariny a chtěli byste je dopřát také svým blízkým?
Věnujte jim dárkový poukaz