RosMarina je místem, kde získáte kompletní péči o pleť dekoltu a obličeje, o Vaše tělo i vlasy.

Využívám jen čistou, krásnou, bohatou přírodu. Používám vůně, esence terapeutické kvality a panenské rostlinné oleje. Používám dotyk. Vaše tváře budou růžové, mysl odpočatá, duše provoněná.
Budete se cítit krásná, protože jste krásná. Protože krása vychází z duše.

 Základní péče o pleť


Tato péče zahrnuje čištění pleti jemnou, vonnou odličovací emulzí a ošetření 100 % květinovou vodou. Následuje masáž panenskými oleji zvolenými a kombinovanými s ohledem na požadavky Vaší pleti. Masáž je prováděna v oblasti dekoltu, na krku a obličeji. Masáží je dosaženo prokrvení a vyživení pleti, vstřebání olejů bohatých na vitamíny a další cenné látky. Pleť se přirozeně pročistí, je hladší, vypnutější, jemnější. Krásná. Závěrečné ošetření je provedenou květinovou vodou obsahující mnoho bioaktivních látek.

Péče je pomalá, klidná, uvolňující. Její součástí je také výběr vonných olejů a krátké povídání u šálku čaje. 

Na tuto péči si vyhraďte 60 min.

Základní péči je možné doplnit o následující ošetření


Použití přírodních vitamínů - vitamín E, A, Panthenol, Lecithin 

Komprese - teplé obklady obohacené minerální solí a vonnými esencemi pro otevření a vyživení pleti, velmi vhodné před hloubkovým čištěním ultrazvukovou špachtlí (cca 10 min)

Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí za použití čistých přírodních surovin a bez změkčovadel (viz Článek - Čistění pleti bez změkčovadel). Čištění je prováděno dle potřeby pleti, obvykle cca 10 min

Jemný mátový peeling s esenciálními oleji, bez abrazivních částí

Mikromasáž očního okolí zklidňuje podráždění očí, zmirňuje nitrooční tlak a je prevencí vzniku vrásek. Oční okolí je velmi jemné a citlivé, obsahuje velmi málo mazových žláz a proto se zde vrásky tvoří rychleji. O oční okolí pečuji vybranými zjemňujícími a výživnými rostlinnými oleji a exkluzivními esenciálními oleji (např. myrha, kadidlo ...). Vzhledem k citlivosti očního okolí je masáž prováděna cca 15 min.

Masáž hlavy - umocňuje uvolnění a relaxaci, prokrví a vyživí vlasovou pokožku, pomáhá při exémech a snižuje tvorbu lupů. U této masáže nepoužívám rostlinné oleje. Její trvání je cca 10 min, není-li požadováno více 🙂

Výživný vlasový zábal - díky zvolené kombinaci olejů a vitamínů velmi výživný, vhodný také při problémech s lupy a exémy. Do pokožky hlavy a vlasů vmasíruji vonnou směs, masáž je příjemně uvolňující, pokožka se prokrví a vyživí. Je velmi vhodné zábal ponechat po několik hodin pro zesílení účinků, proto zábal nesmývám.  Relaxovat můžete cca 45 min (je dáno také délkou vašich vlasů)

Masáž rukou - je nečekaně příjemná, umocňuje uvolnění a relaxaci, vyživí a zjemní pokožku rukou, posiluje nehty. Oleje a másla se vstřebávají do pokožky, která zůstává hebká a jemná. Masáž je příjemná také pro namáhané ruce, revmatické problémy a problémy s karpály. Lze zvolit krátkou (10 min) nebo delší (20 min) variantu

Úprava a barvení obočí, barvení řas - zde se bez trochy té chemie neobejdu, ale jinak to s požadavkem na dlouhodobý efekt opravdu nejde. 

Depilace cukrovou pastou


Šetrná, bez syntetických přídavků, méně bolestivá, jelikož se chloupky vytrhávají po směru růstu. Je vhodná  pro obličej, podpaží, intimní partie a paže. Kůže po depilaci ošetřuji a dezinfikuji esenciálními oleji, čímž se urychlí zklidnění pleti 

Líbí se vám služby RosMariny a chtěli byste je dopřát také svým blízkým?
Věnujte jim dárkový poukaz