Kurzy přírodní péče o pleť trochu jinak. Proč? 

Občas se mě někdo zeptá, proč si myslím, že jsou mé kurzy a péče v salonku jiná. Je to spíše otázka na mé klientky, ale zkusím to.

Zásadní rozdíl je, že jako majitelka salonu pracuji s přírodními surovinami (ne zakoupenou přírodní kosmetikou, ale rostlinnými oleji, esencemi, hydroláty apod.).

Vidím, co s vaší pletí dělá brutnákový olej, jak ji zjemní bambucké máslo, vím, kdy použít arganový olej. Vím, jak reaguje vaše pleť na dotek a že vaši horkost zchladím s pomocí nádherných hydrolátů. Vím, že i mastnou pleť mohu ošetřit rostlinnými oleji, ale musím vědět jakými, proč a jak.

Vidím, jak správně vybrané a kvalitní esenciální oleje dokáží působit hluboko ve vašich emocích a jak se relaxace projeví na vaší pleti.

Vidím vás poprvé, dvakrát, ale i po roce i déle. Vidím proměnu vaší pleti, proměnu, která se občas promítá i do životního postoje. Přichází lehkost, uvolnění, uvědomění si sama sebe.

To je můj rozdíl. Nevyrábím kosmetiku. Ukazuji vám souvislosti. Mým kurzem to nezačíná a nekončí. Vše začíná u mě doma nebo mých kamarádek, pokračuje v salonku a až když se to vše osvědčí, pak až předávám a šířím vše dále.

V tom vidím svou odlišnost. V tom cítím své poslání. To mě naplňuje uspokojením a radostí. A radostí mě naplňuje atmosféra kurzů, tvořivost žen, jejich citlivost a vnímavost.

A jestli chcete vědět více, přijďte se podívat na mé kurzy nebo mě kontaktujte ZDE

Krásné a radostí provoněné dny

Lenka Menšíková

 

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.