Jak pečovat o teenagera?


 

Teda ne, že bych nějakého doma měla, ale díky v poslední době častějšímu cestování vlakem mám možnost s nimi strávit pár zajímavých chvil :). A taky na ně koukám, protože jsou zajímaví. Dneska jsem si vzpomněla na to své „pupínkové období“, hrůza… Čelo jako struhadlo a akné  všude, kam oko pohlédlo. Čistila jsem to kde čím :). No právě….

esence RosMarinaTohle pupínkové období potká více či méně každého. A každý hledá způsob, jak to přežít. Mámy kupují různé vodičky, mastičky, krémy – ale ono to všechno vyjde tak nastejno. Nic nefunguje zázračně, akné existovalo, existuje a asi existovat bude. Přemýšlely(li) jste někdy nad tím, co všechno tyhle přípravky obsahují? Z čeho jsou připravovány? Co dělají s naší pletí a pletí našich dětí po mnoha letech používání? Já tenkrát ne, ale teď mám děti ….

A tak si říkám, že naučit tyhle teenagery o sebe pečovat tím, co nám příroda nabízí, vytvořit hojivé vody se správnými esenciálními oleji, které pleť harmonizují, přirozenou cestou redukují tvorbu mazu, zklidňují, působí protizánětlivě, doplnit o ty správné vitamíny … A ta vůně…. Je to tak jednoduché, účinné a bez syntetických látek. Věřte, že sebevědomí povzbudí více než kortikoidové mastičky 🙁 . A my, mámy, jim v tom můžeme pomoct.

Máte-li zájem se něčemu novému a krásnému přiučit, od listopadu budu v RosMarině pořádat workshopy na téma péče o pleť a tělo, kde vás naučím, jak si velmi jednoduše vyrobíte velmi kvalitní přírodní kosmetiku právě pro vaši pleť nebo dárek pro své blízké – sledujte mé AKCE. Možné je i domluvit osobní konzultace nejen s tématem akné 🙂 – viz KONTAKTY. Nebo obdarujte své blízké péčí, věřte, že se jim bude líbit – viz DÁRKOVÉ POUKAZY. A věřte, že zrovna onu krupičku na pleti jde pleť krásně zjemnit a do hloubky vyčistit pravidelnou masáží a ultrazvukovou špachtlí. Ano, opravdu to JDE!

Těším se na vás i vaše puberťáky (pardon, teenagery) 🙂

 

 

 

 

Lenka Menšíková RosMarina - logo

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.