„Bezpečné“ líčení

Až mě příště potkáte, koukněte se mi do očí, protože už to konečně umím. Teda když se zrovna stihnu nalíčit.. 😉

O co jde? V lednu jsem začala pracovat s minerální kosmetikou Savy Minerals by Young Living. Byla nad očekávání příjemná, neštípou mě po ní oči, nesráží se mi v čárky na očních víčkách, je sametově hebká a má nádherné barvy. A proč jsem zvolila zrovna minerální? Její přednosti vám prozradím za chvíli.

Zajímaly mě názory také ostatních a tak jsme uspořádaly první (vlastně nultý) kurz líčení – vezměte si zrcátko, svůj štětec a my vás naučíme, jak si správně vybrat odstín pudru, kam nanést tvářenku, jak nalíčit oči. A cíl? Zjistit názory na minerální kosmetiku od tří velmi odlišných žen. Naučit se, jak být PŘIROZENĚ krásná. Nalíčit se tak, aby nebylo vidět, že jsme nalíčené, a přesto jsme se rozzářily. To je totiž přednost minerální kosmetiky. Kdo má rád vrstvy, viditelný makeup a „masku“ na obličeji, toho minerální kosmetika neuspokojí. Kdo chce podtrhnout svou krásu, potlačit mírné nedostatky cítit se lehce, příjemně a sexy, pro toho je ideální.

Minerální kosmetika je bezpečná, nedráždivá, vhodná i pro ty, kdo mají různé alergie, díky svému složení má zklidňující a hojivé účinky. Obsahuje jen kvalitní, jemně drcené přírodní minerály. S pletí nereagují, nevstřebávají se, je bez jedovatých a jiných ne vždy bezpečných látek.. Máte se rádi? A chcete pro své dcery kvalitní produkty? Pak není co řešit, kontaktujte mě ZDE, a já vám řeknu více…

A jak dopadl náš kurz? Už umím nalíčit své oči tak, jak jsem vždy chtěla. A zvládnu to za 3 minutky, což je momentálně často maximum času, které na to ráno mám. Ale když bude ta správná příležitost, umím i více.

A abych byla konkrétní, byly jsme tentokrát čtyři:

 1. velmi citlivá pleť s atopickým exémem
 2. smíšená pleť ženy, která byla dříve zvyklá na výrazné líčení
 3. pleť jemná, krásné pihy, téměř nikdy se nelíčí
 4. já – tzn. smíšená pleť, občas se líčím, ale málo

A závěry účastnic? Zde jsou::

 • JEMNÁ kosmetika a velmi LEHKÝ POCIT na pleti
 • cítím se ŽENSKY
 • má HEDVÁBNÝ vzhled, který byl velmi krásný i NA DOTEK
 • neměla jsem pocit masky, ani po delší době jsem se NELESKLA, i když bylo dost horko,
 • nejsem zvyklá na sypké líčidla, jinak se s nimi pracovalo, ale PŘÍJEMNĚ
 • dcerkám jsem se moc líbila 🙂
 • PROZÁŘILA mě, i když jsem se necítila moc nalíčená
 • líbí se mi, že VÍM, CO POUŽÍVÁM
 • NEJ-NEH byl „pudromakeup“, vypadal přirozeně, jako by ani nebyl

Moc Vám všem děkuji, ženy a velké díky Anně Szewczyk za všechny triky a tipy!

Chcete vyzkoušet velmi kvalitní minerální kosmetiku Savy Minerals by Young Living? Kontaktujte mě, protože to stojí za to: ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.